Na nejnovější přírůstky do eshopu láká AMB distribuce

Vydáno: 19.01.2022
Na eshop Ambassadors.eu dorazila v uplynulých dnech spousta novinek. Mezi ty nej kousky se určitě řadí prkna od Girl, Chocolate a Powell Peralta nebo třeba Bones kolečka, mezi kterými můžeme najít i novej promodel Marka Zápražného. Neméně zajímavou věcí je i recyklovaná řada gripů od Jessup s názvem NBD. Check it out.
 
Na eshopu www.ambassadors.eu pod AMB distribucí najdeš kvanta skejtovýho hardwaru a taky oblečení. Pravidelně se doskladňuje a můžeš se tak mrknout, co dorazilo ze světa začátkem roku.
 
 
JESSUP GRIPTAPE
Jessup se drží trendů a v rámci ekologie se spojil s firmou Nike, společně tak vytvořili novou řadu gripů pod názvem "NBD", kde tvoří recyklované staré podrážky z bot celých 33 % každýho gripu. Další novinkou je série Jessup gripů, na kterých se svým designem podílel PJ Ladd.
 
 
 
 
GIRL SKATEBOARDS
S novými designy je tu i legendární značka Girl Skateboards. Ta vsadila na tokijský vibe a vydala ve spolupráci s japonskou společností Sanrio řadu "Sanrio Tokyo Speed", která je inspirována populární japonskou "roztomilostí". Tuhle sladkost vyvažují drsnější designy desek nejnovější Girl skateboard PRO,  kterou je Breana Geering.
 
CHOCOLATE SKATEBOARDS
Od sesterské společnosti Chocolate skateboards dorazil nový model Vincenta Alvareze "Sound System" a čerstvý kousky "Alvarez Chunk Pop Secret" a "Maxham Trahan Chunk".
 
 
POWELL PERALTA
Dalším přírůstkem na eshop je nová várka jedné z nejlegendárnějších značek, Powell Peralta. V té se objevily skvělé ryby v šířkách 9.85" Mike Vallely a 9.265" Steve Caballero. K mání jsou potom klasický street desky od jmen Steve Caballero, Charlie Blair, Kelvin Hoefler a Scott Decenzo.
 
 
BONES WHEELS
Doskladnila se také skejtová kolečka od renomované firmy Bones Wheels, na kterých jezdí snad každý. A kdo ne, ten je zřejmě ještě nezkusil. Krom doskladnění klasik Bones 100s White ve tvarech V4 a V5 s velikostí od 52 mm do 54 mm. Na shop dorazila hlavně spousta nových promodelů, mezi kterými je i nová žirafa od Marka Zápražného. Mezi další promodel patří TJ Rogers, CJ Collins, Boo Johnson, Tony Hawk, Gabriel Fortunato, Trent McClung, Cody Lockwood a Kelly Hart.
 

 

SILVER TOOL

Poslední naskladněnou novinkou je top téčko od Silver Tools, který disponuje ráčnou a značně usnadňuje montování. Další nespornou výhodou je i vestavěný zařízení na ořez gripu. Odpadá tak nutnost tahat s sebou všemožný nožíky nebo žiletky.